ANA MENÜ
Kimler Online
Şu anda 2 konuk çevrimiçi
Kıyamet Gerçekliği Ara:

KIYAMET GERÇEKLİĞİ KÜLLİYATI

Deccal'ın Ortaya Çıkışı (İlginç bir teori)

Gön: Arca Koryürek  10/03/2010

Re: Deccal'ın gelişi hakk.

 

DECCAL'IN ORTAYA ÇIKIŞI HAKKINDA İLGİNÇ BİR TEORİ

 

Arkadaşlar,

DECCAL....

Bu  konu üzerinde Hz Muhammed AS hadisi şeriflerinde özellikle üzerinde durmuştur, çok önemli bir konudur.

DECCAL KİM? NE ZAMAN ÇIKABİLİR?

DESTEKÇİLERİ VE ÇIKTIĞINDA YARDIMCILARI KİMLER OLACAK?

Çeşitli zamanlarda, Bu konuyu çözümseye çalışan bazı din adamları ve ilgilenen arkadaşlar oldu. Benim şahsi görüşüm ise şu şekildedir:

DECCALİN ŞAHSİ KANAATİME GÖRE BU YÜZYIL İÇİNDE ÇIKMA İHTİMALİ ÇOK AMA ÇOK YÜKSEK, FAKAT  İLK YİRMİ BEŞ YILINDA ÇIKMA İHTİMALİ ÇOK DAHA KUVVETLİ.

AMA BENİM GÖRÜŞÜM 5 İLE 10 YIL İÇİNDE ÇIKACAĞI YÖNÜNDE.

Evet bu kadar kısa zaman içinde çıkacak bence. Hatta tahminime göre 2011-2019 yılları arasında çıkacak.

Teorim ise, çeşitli gezegenlerin yörüngemize girme sonucunda periodik olarak her girdikleri dönemde bence önemli değişiklikler gerçekleştiren güneş sistemi ve dünyamız, bu gezegen veya yıldızların etkisiyle yine değişecek ;iklim ve atmosferik etkilerle insanların düşünce ve beyin güçlerini artıracağı ve 2 sarmallı yapıdan 12 sarmallı hale dönüşebileceğimiz de muhtemel olabilir.  Bu konuyla ilgilenen dünya üzerinde önemli gruplar var ve söylemlerinin bu anlamda doğru olabileceğini düşünüyorum ve bu yeni yapımızla birlikte -ki bu döneme erişecek insan sayısı bence o döneme kadar yaşanacak savaş,kuraklık,deprem,hastalık ve atmosferik etkiler sayesinde  bir hayli düşürecek.- bizimle aynı ortamı farklı bir boyutta yaşayan canlıları görmemizi sağlayacak.


UNUTMAYIN HZ MUHAMMED AS'IN BİR SÖZÜDÜR:


AHİR ZAMANIN BİR BÖLÜMÜNDE CİNLER GÖRÜNÜR HALE DÖNÜŞECEK


Bu söz onların yapıları gereği bizim 5 duyumuzla algılanamayacak olmalarından dolayı bizlerin onları algılayabilecek kapasiteye ulaşmamızla mümkün olabilir. İşte 2011 veya 2012 tarihlerinde büyük dönüşüm yaşanacak ve bu da birkısım inanırları tarafından marduk ile bir kısım inanırları tarafından da başka bir gezegen etkisiyle mümkün olabilecek görüşünün doğruluğunu gösteriyor olabilir.

Bu görüşe inanan ve bilimsel kanıtlara dayandıran çok sayıda insan hatta Türkler de var. Bence bunun başta ABD olmak üzere bütün önemli siyasetçiler,bilimadamlar ve dünyayı yöneten zenginler biliyor ve bütün çalışmalarını buna göre hazırlıyorlar ve insanlığı da hazırlama çalışıyorlar. Büyük ortadoğu projesi budur. Değişen iklim şartları ortadoğuyu yaşanılır kılacak ve yerleşim alanı olacak. Tıpkı daha önceki dönemlerde olduğu gibi ve yaşanılır alan olan ortadoğu da yeni yapımız gereği görebilecek olduğumuz dalga bedenli varlıkların en güçlüsü:

OLAĞANÜSTÜ YETENEKLERE SAHİP OLAN
AKIL ALMAZ GÜÇLERİ BULUNAN VARLIĞI ORTAYA ÇIKACAK:

DECCAL...

DOSTLAR;


BU DÖNEMDE (Yine Hz Muhammed as'ın sözüdür o çıktığında içinizden birçoğunuz onun ilah olduğuna inanacak sözü):

ÖYLESİNE OLMAYACAK İŞLER GERÇEKLEŞTİRECEK Kİ; FARKLI BİR YERDE MUHTEŞEM BİR GÜÇ OLARAK BİZİ SEYREDİP SONRASINDA DA BİZİ YARGILAYACAK OLAN KUDRETLİ BİR TANRI İNANCINA SAHİP OLAN HERKES İNANACAK.  Öyle ki, ÇOK AZ KİŞİ İNANMAYACAK ONA. HATTA ONUN GÖSTERDİĞİ CENNETE GİDECEK;

ORANIN BİR TUZAK OLDUĞUNU ESASINDA CEHENNEM OLDUĞUNU ÇOK KİŞİ ANLAMADAN GİDECEK YANINA. KABUL EDECEKLER CİNLERİN EN ÖNEMLİLERİNİN TANRI OLDUĞUNU İDDİA ETTİĞİNDE İKNA ETMESİ KOLAY OLACAK O KADAR GÜÇLÜ OLACAK Kİ;

BELKİ DE DÜŞÜNCE GÜÇLERİMİZİ ETKİLEYİP SANAL CENNETLER OLUŞTURACAK,DÜŞÜNCE GÜCÜMÜZLE İSTEDİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEĞİMİZ BİR ORTAM OLUŞTURACAK


Ona inanmayanlara gelince  ise, kurmuş olduğu  suri hükümet ve yarattığı sahte cenneti ile herkesi kandıracak, sıradan hayatlarına devam ederken inananlar geçici bir süre belki cennette yaşayacak. Ama unutulmamalıdır ki, belki ebedi yaşamda sonsuza değin ise cehennem adıyla işaret edilen boyutta kalacaklar.


SEVGİLİ DOSTLAR;


GÖKTE BİR TANRI HİÇBİR ZAMAN VAR OLMADIĞI İÇİN, YARIN BİRGÜN ORTAYA ÇIKIP BEN TANRIYIM BAKIN BUNLARI ANCAK BİR TANRI YAPABİLİR DEYİP OLAĞANÜSTÜ İŞLER YAPACAK OLAN VARLIĞA İNANMAYIN!
ÇÜNKÜ, ÖYLE BİR TANRI YOKTUR VE HİÇBİR ZAMAN DA ALLAHTAN BAŞKA İLAH OLMAYACAKTIR. BUNU BİLİ
NÇALTINIZA İYİCE DİKTE ETTİRİN, ÇÜNKÜ DECCAL ELEKTROMANYETİK DALGALARI KULLANARAK ZİHİNLERİMİZİ ETKİLİYOR OLABİLİR VE KEHF SURESİNİN BAŞLARINI OKUYUN, HADİS BÖYLE SÖYLÜYOR, AYRICA İHLAS SURESİNİ İYİ İDRAK EDİN:


La ilahe illallah'ı anlayın.

Formülü çözün.

Unutmayın! Allah ve yarattıkları diye iki bölümden oluşan bir evren yoktur.

Allah her yerde deyip yine yukarılarda bir yerde aradığınız,farklı bir yerde dediğiniz bir İlah hiç var olmadı.

ALLAH'TAN GAYRİ HİÇBİR ŞEY YOK.

O HER YERDEDİR.

Gördüğün her birim O'nun yansıması!!!


ve Her birimin ise kendine göre kesitsel bir algılama düzeyi var evreni... Bizden çok ama çok daha büyük canlılar olabileceği ve daha geniş açıyla evreni görebilecekleri gibi,vucudundaki organizmaların da bir GÖRE'li algıladıkları evren var. 5 duyu dışına çıkamayan ruhunu olgunlaştıramayan ve bunun için tavsiye edilen çalışmaları yapmayanlar 5 duyu dışına çıkamaz ve kendine göre kendi algılama kapasitesine göre bir sanal ilah oluşturur beyninde korunma içgüdüsüyle ve ona tapınır. Daha önce puta taptıkları gibi.

ALLAH ADIYLA İŞARET EDİLEN BİR VARLIK OLAMAZ 

NE KADAR GÜÇLÜ OLURSA OLSUN.

EMİN OLUN AZ ÖNCE ANLATTIĞIM GRUPLAR BU DECCALİ BÜYÜK BİR İSTEKLE BEKLİYORLAR .ÇÜNKÜ CİNLER ONLARA O TESİRİ BIRAKMIŞLAR VE BU YÖNDE İLHAM VERİYORLAR, YANİ ONLARI DECCALİN, ŞEYTANIN YARDIMCISININ GELİŞİNE HAZIRLIYORLAR, ONUN SALTANATINI KURUYORLAR. MÜSLÜMANLAR İSE, BU CEPHEYE KARŞI DURMAK İÇİN, HZ. MEHDİ VE İSA'NIN CEPHESİNDE VE ONLARIN SAFLARINDA YER ALMALIDIRLAR VE İŞTE GERÇEK ARMAGEDDON BUDUR. ONLARIN GÜRUHU, SAHİDEN DE TANRININ BEDENLENECEĞİNE VE ARAMIZA İNECEĞİNE İNANIYORLAR.

AÇIN OKUYUN O BİLGİLERİ.  DEDİKLERİNİN BİR KISMI HATTA BELKİ DE ÇOĞUNLUĞU DOĞRU.
AMA O GELECEK OLAN O VARLIK DECCAL'IN TA KENDİSİ OLACAK VE BÜTÜN ALDANMIŞLIKLAIR İÇİNDE YÜZÜSTÜ CEHENNEME YUVARLANACAKLARDIR VE ONUN YARDIMCILARI DA ANCAK CİNLER...
(Bize ise, yanlış dikte ederek ve konuyu saptırarak, yıllardır uzaylı, UFO palavrası sıkıyorlar şu an ve kitaplar yazdırıyorlar geleceklerine dair)..


Değişen biyolojik yapımızla birlikte onları görmeye başlayacağız ve belki de Deccal değiştirecek ona inananların yapısını.Düşünce güçlerini artıracak belki de bilimiyorum. Ama gerçek olan birçoğumuzun ona inanacağı. İşte bu noktada, HZ MUHAMMED'İN SÖZÜ ÇOK ÖNEMLİ;


İNSANLIK TARİHİNİN GÖRDÜĞÜ EN BÜYÜK FİTNEDİR DECCAL.


Yani, tarihin gördüğü en büyük sınav...


Bakalım La ilahe illallah formülünü çözmüş müsün yoksa çözemedin mi?

Bunun sınavıdır aynı zamanda:


La ilahe illallah.

O dönemlerde yalnız olmayacağız şükürler olsun;mehdi adıyla işaret edilen zat da bizi uyarmaya çalışacak.  Orta yaşlı insanlarımızın çoğunun göreceği deccal zamanı YAKINDIR.

UNUTMAYIN: ONA İNANMAMAMIZ LA İLAHE İLLALLAH (TEK İLAH İNANCI, YANİ TEVHİDDE SAKLI) FORMÜLÜNDE GİZLİDİR!

Emin olun ki tüm uğraşılar onun içindir.  Alt yapıyı kurmak için medyada devrede,siyaset de,iş adamlarının çoğunluğu da. Peki amaç ne, işte o büyük amaç aslında bizleri özümüzden uzaklaştırıp, kaçınılmaz son ve çukur olan sona doğru yaklaştırmak, kendi saflarına çekmek ve  muhteşem ilahi kuvvelerimizin farkındalığını unutturup dışımıza yöneltip hatta inancı ne olursa olsun dışındaki bir “Tanrı”ya inandırıp ona tapındırarak güçsüzleştirmek ve mehdinin o dönemdeki askerlerinden biri olmamazı engellemektir.Savaş bildiğimiz top ve tüfek savaşı değil beyin savaşı,dalga boyları savaşı tarzında olacak diye tahmin etmekteyim…

TANRILIĞINI İDDİA EDECEK VE MUHTEŞEM GÜCÜYLE ÇOĞUMUZU DA İKNA EDECEK OLAN SANAL TANRI GELMEK ÜZERE!!!

AMA;


LA İLAHE (İLAH YOK)  İLLALLAH (SADECE ALLAH) VAR..

sloganını daima benimseyelim ve tekrar edelim.Saygılarımla..

Arca Koryürek

Son Güncelleme (Çarşamba, 10 Temmuz 2019 11:14)

 
Translator (Siteyi Çevir)

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 
YENİ KİTAPLARIMIZ

ÇÖL

GEZEGEN

(2021)

Gözlerimi açtığımda içinde sadece kum taneleri olduğunu fark ettim!

 Çöl Gezegen Logo

  • Çöl Gezegen, Dünya’daki İklim ve Su Krizi üzerine yazılmış bir Bilimkurgu Romandır. Çöl Gezegen, aynı zamanda İnsanlığın yokoluş-varoluş mücadelesini anlatan ve tamamı gelecekte geçen ve su yüzünden başlayan bir Kıyamet savaşının öyküsüdür.
  •  
  •  

MEDUSA'NIN

SIRRI

(2020)

Cehennem'e Açılan Kapıya Hazır mısınız?

Medusanın Sırrı2

Dünyanın en iyi Pandemi kitabını okumaya hazır mısınız? Medusa'nın Sırrı, Sizi yeraltındaki Cehennem'in 7 kapısından birine sürükleyecek.

 

SON

KEHANET

(2019)

Cennet'e Geri Dönüş!

Son Kehanet Tablet Telefon

İnsanlık nereden geldi, Nereye gidiyoruz?

Bu sorunun cevabını Son Kehanet'te bulacaksınız.

 

TANRI'NIN

IŞIKLARI

(2018)

Çöl'de Başlayan Hikaye

Tanrının Işıkları Reklam

Dünya'nın en iyi Bilim-Kurgu Romanı yayınlandı.

Dünya'nın en büyük sırrını öğrenmeye hazır mısınız?

 

KÜÇÜK

ELİSA

(2017)

Zaman Yolcusu

Küçük Elisa Small Kapak

"Dünya yaşamı, bir nevi bir eğlence ve bir oyundan ibarettir."

(Kuran, İslam'ın Temel kitabı)

Unutmayın! Bu evrendeki her şeyin bir hayali ve bir de gerçek görüntüsü vardır...

 

KANON

(2016)

Kutsal Kitapların Yeni Bir Yorumu

KANON

KANON, ÜÇ ANA BÖLÜMDEN OLUŞUR:

1- KUR'AN, İNCİL VE TEVRAT (Genel Bir Değerlendirme)

2- KUR'AN'IN KANONİK YURUMU (99 Kanon)

3- İNCİL'İN KANONİK YORUMU (303 Kanon)

 

AŞK-I MESNEVİ

(2010)

Sonsuz Aşk

AŞK I MESNEVİ KAPAK

Sufi: "Haktan alırız, Halka veririz.."

Ney: "Herkes kendi anlayışına göre bana yol arkadaşı oldu, lakin kimse içimdeki sırları araştırmadı.."

Vesselam..

FACEBOOK SAYFAMIZ

KIYAMET GERÇEKLİĞİ

İLLÜMİNATİ GERÇEKLERİ